Nasze doświadczenie i sukcesy opierają się na ponad 130-letniej tradycji. Od 1887 roku ZNTK - Radom wspiera polski rynek kolejowy, zdobywając niekwestionowaną pozycję lidera w produkcji elementów mechanicznych do taboru kolejowego.

ZNTK - Radom Sp. z o. o to wiodący producent kompleksowej gamy elementów armatury hamulcowej dla rynku kolejowego oraz renomowany dostawca usług kooperacyjnych w zakresie obróbki metalu. Nasze doświadczenie i sukcesy opierają się na ponad 130-letniej tradycji. Od 1887 roku ZNTK - Radom wspiera polski rynek kolejowy, zdobywając niekwestionowaną pozycję lidera w produkcji elementów mechanicznych do taboru kolejowego.

Czym się zajmujemy?

Działamy w obszarze ciągłej modernizacji naszego parku maszynowego, umożliwiając produkcję skomplikowanych i precyzyjnych elementów, głównie przy użyciu technologii CNC. Specjalizujemy się w długoterminowej, partnerskiej współpracy z firmami, głównie z branży kolejowej i motoryzacyjnej.

Jaki jest nasz cel?

Nasz priorytetowy cel to kompleksowa realizacja wymagań i oczekiwań naszych klientów. Działamy zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, co gwarantuje wysoki standard naszych wyrobów i usług. Regularnie poddajemy się również zewnętrznym audytom ze strony naszych klientów, aby upewnić się, że spełniamy najwyższe standardy jakości. Naszym długofalowym celem jest utrzymanie pozycji lidera i ciągłe doskonalenie naszych procesów, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku.

Poznaj
naszą ofertę

 • Armatura hamulcowa dla rynku kolejowego

  Jesteśmy wiodącym producentem kompleksowej armatury hamulcowej dla rynku kolejowego.

  Armatura hamulcowa
 • Obróbka metalu usługi kooperacyjne

  Specjalizujemy się w realizacji zamówień z sektora metalowego, głównie poprzez obróbkę skrawaniem przy użyciu maszyn CNC.

  Obróbka metalu
 • Katalog produktów do pobrania

  Katalog armatury hamulcowej i części zamiennych dla taboru kolejowego

  Katalog produktów

Kontakt z nami

ZNTK Radom Sp. z o.o.
Mazowieckiego 2, 26-600 Radom

tel.: +48 48 365 16 62
Email: zntk@zntkradom.pl